Правоохоронці врятували дитину та трьох чоловіків, які провалилися під лід (ВІДЕО)Ще 7-10 хвилин і всі б вони загинули від переохолодження (с)

Пише - джерело.

У Дніпрі троє чоловіків і 13-річний хлопець провалилися крізь кригу. Про це повідомляє Антон Геращенко на своїй фейсбук сторінці.

Життя людини – це найцінніша цінність, яка може бути на світі. Його не купиш ні за які гроші…
А як же легко втратити своє дорогоцінне життя.

Достатньо просто піти прогулятись по тонкому льоду, як сьогодні зранку в місті Дніпро зробили троє дорослих чоловіків, які ще й потягли за собою 13-річного хлопчика.

Патрульні поліції Сергій Міняйло й Олег Предвічний вжили всіх необхідні заходи для порятунку  людей.

За допомогою троса з лебідкою, драбини й мотузок, які надали небайдужі, вони почали витягувати трьох чоловіків і дитину.

Ще 7-10 хвилин і всі вони загинули б від переохолодження, якщо б їм на допомогу миттєво не прийшов екіпаж патрульної поліції з позивним «Легіон 313» у складі патрульних поліцейскіх Сергія Міняйло і Олега Предвічних.

Поліцейські оперативно наблизились по льоду до потерпілих і врятували спільними зусиллями дитину, після чого врятували чоловіків, які з останніх сил трималися за кригу.

Усіх потерпілих, зі скаргами на погане самопочуття та переохолодженням, каретами швидкої та екіпажем «Легіон 313» доправили до лікарні.

Патрульні Сергій  Міняйло і Олег Предвічний будуть представлені до відомчих нагород Національної поліції та МВС.

Хлопці – Ви справжні Герої! Дякуючи Вашій відвазі та готовності до самопожертви, сьогодні були врятовані чотири життя.

 

Читайте також:Останні новини: