Сардинія стала першою “білою зоною” карантину в ІталіїВ регіоні констатували низький рівень небезпеки через коронавірус, через що зняли низку обмежень.

Перший регіон Італії – острів Сардинія – був оголошений “білою зоною”, у зв’язку з чим там знижуються карантинні обмеження. Про це в понеділок, 1 березня, повідомляє агентство ANSA.
Так, з понеділка на Сардинії дозволили працювати барам до 21:00, ресторанам – до 23:00. Комендантська година тепер починає діяти на острові з 23:30, тоді як у всіх інших регіонах – з 22:00.
Губернатор Сардинії Крістіан Солінас заявив, що в разі подальшого поліпшення ситуації з коронавірусом протягом тижня, на острові будуть відкриті спортзали, басейни, кінотеатри та театри.
При цьому в інших частинах країни обмеження посилили. Зокрема, в Ломбардії, Маркі і П’ємонті підвищили рівень загрози з жовтого до помаранчевого, що передбачає закриття барів і ресторанів.
Всього в Італії за час пандемії виявили майже 3 млн випадків зараження коронавірусом, близько 97 тис. з них мали летальні наслідки.
До слова, на п’ять віддалених островів, що належать Італії, коронавірус все ще не добрався.

Читайте також:Останні новини: