Помер один з найстаріших людей на землі: “народився в 19 столітті”, секрети його довголіття



Довгожитель був останньою людиною на Землі, яка народилася в 19-му столітті

Про це пишуть російські ЗМІ.

Відзначається, що рекордсмен помер вчора, 10 травня, в реанімації.

Йдеться про Аппаза Ілієва, якому було 123 роки. Довгожитель з Інгушетії, був останнім на планеті людиною, яка народилася в 19 столітті. Інформацію про смерть Аппаза Ілієва вже підтвердила місцева влада.

“Аппаз Лоросович пережив зміну епох і поколінь, мав 8 дітей, 35 онуків, більше 20 правнуків. Завжди залишався добрим, люблячим життя старцем, в чому я не раз переконувався при особистій зустрічі”, — написав глава Інгушетії Юнус-Бек Євкуров

Зазначимо, що Аппаз Ілієв народився 1 березня 1896 року. Він воював проти білогвардійців під час революції і брав участь у Другій світовій війні.

Перед смертю Аппаз Ілієв розповів журналістам секрети свого довголіття. Рекордсмен вважав, що вся суть в здоровому способі життя. Сам Ілієв ніколи не курив і не вживав алкоголь, а також намагався не приймати медичні препарати, і довіряв тільки щеплень.

Крім того, довгожитель з Інгушетії дотримувався здорового харчування: їв свіжі овочі зі свого городу, молочні продукти, парне м’ясо і пив воду з чистого джерела.

Аппаз Ілієв зізнався, що спить щодня по 11 годин. Він також розповідав, що, незважаючи на свій вік, він продовжував працювати в городі і дивитися за господарством. Найстаріший житель, чий рекорд, на жаль, не встигли зареєструвати представники Книги рекордів Гіннесса, закликав всіх «цінувати те, що маємо, і ділитися».

Джерело.

Читайте також:



Останні новини: