Пів мільйона доз вакцини AstraZeneca вилучили з пунктів вакцинації в Україні: причиниПів мільйона доз вакцин проти коронавірусу від AstraZeneca вилучили з пунктів та центрів вакцинації, аби утилізувати.

- джерело.Як повідомляє “Гордон” з посиланням на інформацію від МОЗ, у цих вакцин 31 жовтня сплив термін придатності.

Станом на 1 листопада залишилося приблизно 500 тис. доз вакцини від AstraZeneca з терміном придатності до 31 жовтня 2021 року, точна кількість через можливість розливу (наприклад, із флакона використали дев’ять із 10 доз) буде відома до 3 листопада. Вакцини вилучено з пунктів та центрів вакцинації, – повідомили у МОЗ.

Зазначається, що на сьогодні листопада в Україні доступні понад мільйон доз вакцини від AstraZeneca, термін придатності яких спливає 30 листопада. Ці вакцини будуть використовувати в пунктах та центрах вакцинації для введення першої та другої дози.

У МОЗ нагадали, що після першого щеплення вакциною від AstraZeneca друге можна робити мРНК-вакциною, наприклад Comirnaty.

Нагадаємо, терміни придатності вакцин від коронавірусу, які доставлені в Україну, встановлені з запасом, а прострочені дози утилізуватимуть. Про це заявив інфекціоніст Вадим Арістов, відповідаючи на запитання про те, чи існує ймовірність, що українцям можуть колоти “прострочені” вакцини.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: