Особливості “Омікрону”: тяжких пацієнтів менше, але частіше хворіють дітиВлада ПАР повідомляє, що відсоток тяжких ускладнень і смертей після COVID-19 помітно знизився в порівнянні з попередніми хвилями, включаючи “Дельту”. Також повідомляється, що ці дані попередні і ситуація може змінитися.

- джерело.

Штам Омікрон - тяжких ускладнень та смертей менше, але діти хворіють частіше - фото 1

Про це розповів сайт “РБК-Україна” із посиланням на Financial Times.

За даними Національного інституту інфекційних захворювань ПАР, 31% пацієнтів з позитивним тестом на коронавірус, з тих, хто був госпіталізований до лікарень Преторії протягом останніх 25 днів, потребували спеціалізованої допомоги або інтенсивної терапії. Для порівняння: у другу та третю хвилі ця цифра становила дві третини.

Внутрішньолікарняна смертність також стала помітно нижчою: 4% пацієнтів з коронавірусом, які надійшли протягом останніх 25 днів, померли (20% у попередні хвилі).

Тяжкі захворювання та смертність спостерігалися у пацієнтів віком 30-80 років. Тобто закономірність зниження тяжкості захворювання не пов’язана з відмінностями у віці.

Крім того, міністр охорони здоров’я ПАР Джо Фахла розповів, що близько 70% виявлених випадків Covid-19 за останній місяць були викликані штамом “Омікрон”. При цьому сильно збільшився відсоток дітей серед хворих.

“За перші сім днів грудня більшість позитивних випадків захворювання на COVID-19, зареєстрованих у ПАР, було серед дітей віком від 10 до 14 років”, – цитує Національний інститут інфекційних захворювань місцевий портал новин News24.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: