Незвичайна обручка та дівич-вечір у наймістичнішій столиці: як Аліна Гросу готується до весілля?Українська співачка і актриса Аліна Гросу погодилася вийти заміж за свого коханого. На своїй сторінці в соцмережі Instagram вона опублікувала світлину, на якій продемонструвала обручку.

Крім цього, артистка залишила підпис під знімком у вигляді хештега: #isaidyes (Я сказала так). Також співачка опублікувала кілька знімків з дівич-вечора, який, за чутками, відбувся у Празі.

https://www.instagram.com/p/BxKNFTYFKxs/?utm_source=ig_embed

Варто відзначити, що в мережі вже кілька місяців витають чутки про швидке весілля співачки. Як раніше повідомляв Scotch, Гросу зустрічається зі своїм коханим Олександром уже понад чотири роки.

Також варто відзначити, що в недавньому інтерв’ю хрещена мати співачки Ірина Білик розсекретила місце, де планується проведення весільного торжества. За словами Білик, це станеться в Венеції.

«Маленька Аліна Гросу вже виросла, вона виходить заміж в червні. Весілля відбудеться у Венеції, так що ми готуємося. Думаю, у Аліни буде дві або навіть три сукні в цей день, тому що її рідна тітка шиє весільні сукні. У тітки бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Я, до речі, теж буду на весіллі Аліни в дуже гарній сукні», – зізналася Ірина Білик.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: