Нехлюя: жінка поголила ноги в загальному басейні і прославилася в Мережі (відео)Відвідувачка відкритого готельного басейну додумалася голити ноги на людях, ще й споліскувати станок у воді, де плавають діти, чим викликала огиду в інтернет-користувачів.

Хвилю обурення здійняла невідома опасиста жіночка, котра стала героїнею знятого приховано відео. На записі зафіксовано огидний момент, коли тілиста жінка у суцільному купальнику починає голити ноги, сидячи на краєчку готельного басейна. В цей час у водичці поряд із нехлюєю плюскочуться дітлахи і дорослі. Пише видання «Метро».

Не соромлячись, героїня відео голить голі ноги перед дітьми. А потім, начеб зумисне для того, щоб зробити це видовище ще більш обридливим, змиває волоски з леза у воді басейна, перш ніж приступити до гоління задньої частини литок.

Ці кадри опублікував учора на ресурсі Reddit користувач із ніком Screwsausage, і на допис відреагували вже понад 50 000 разів. Один із коментаторів відзначив: «Це настільки мерзотно. Уявіть собі ненавмисний ковток води, як це іноді трапляється, коли плаваєш… з усім бритим волоссям». Ще один користувач відзначив, що жінка могла порізатися бритвою, а її кров – потрапити до басейну і заразити людей, які у ньому плавали, якоюсь хворобою.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: