Названі причини самотності більшості жінокСлушні поради допоможуть знайти щастя

- джерело.

Багато жінок і дівчат потрапляють у “пастку” стандартної схеми “будинок-робота-будинок”. Психологи називають цю пастку “колесом” і констатують, що саме вона заважає більшості дівчат влаштувати своє сімейне щастя. Ще однією перешкодою є мама, вірніше спільне з нею проживання. У зв’язку з цим психологи дали п’ять порад, як знайти чоловіка.

Порада перша – оформити розлучення з мамою. Експерти запевняють, що у спілкуванні з матір’ю немає нічого поганого, але якщо жінка хоче знайти свій будинок, краще з цим близькою людиною розлучитися. Природно, можна ходити в гості, іноді ночувати, але краще жити своїм будинком, куди можна привести вподобаного чоловіка і провести час без суворого батьківського нагляду.

Порада друга – жити собі в радість! Потрібно жити так, щоб було комфортно самій искательнице відносин, а не всім навколо. Не варто бігти під вінець, як тільки мама сказала: “Вік вже, скоро народжувати не зможеш!”. Тоді-то цілком впевнена в собі жінка кидається на пошуки кого-небудь, лише б скоріше вийти заміж і народити сина-двієчника і хулігана на радість бабусям і дідусям і на муки самій собі.

Порада третя – не май сто рублів, а май сто друзів. Останнім часом дівчата, бажаючи підкреслити свою значимість і інтелект, заявляють, що подруг у них мало, так як по клубах вони не ходять і в соцмережах не “зависають”. І даремно. Інтернет відмінна можливість для дівчат особливості знайти подруг, які мають друзів, або відразу друзів, які можуть потім стати чимось більшим.

Порада четверта – ігнорувати комплекси, а краще прийняти їх. Побита фраза “полюби себе, і тебе полюблять інші” не завжди справедлива. Звичайно, ганити своє відображення в дзеркалі теж ні до чого, краще тверезо подивитися на себе і прийняти свої недоліки. Не поспішайте збирати гроші на пластичні операції – ви просто станете копією чергової моделі глянцю. А чоловікам потрібно щось унікальне. Клони, як вдалі, так і не дуже, їм не потрібні. Хто знає, може ваші недоліки і залучать обранця своєю оригінальністю.

Порада п’ята – знайти захоплююче хобі. Крім роботи бажано мати захоплення, яке зможе розширити коло спілкування. Наприклад, скелелазіння – і для фігури корисно (фізичні навантаження) і молоді люди там є в надлишку.


Читайте також:


Залишити коментар: