Наречена застала бійця, пораненого на Донбасі, без ока, всього в бинтах в лікарні Дніпра: “Буду любити будь-якого”У Дніпрі бійцеві, який отримав тяжке поранення на Донбасі, зробили складну операцію

Військовослужбовця, який днями отримав поранення в голову під час боїв в районі проведення операції об’єднаних сил, переніс складну операцію в лікарні Дніпра. Про це в Facebook пише головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

У Дніпрі нейрохірург лікарні Мечникова Андрій Сірко провів складну операцію по вилученню кулі з голови пораненого 24-річного військовослужбовця Олександра.

Куля потрапила в око бійця, пройшла через мозок і застрягла в потиличної кістки черепа.

“Голова вся в бинтах, тільки трубка апарату ШВЛ показує контури людини. Досвідчений нейрохірург Андрій Сірко, зваживши всі” за “і” проти “, пішов на складну операцію. Годинники важкої роботи не пройшли даром. Після трепанації, видалення осколків черепа і кулі боєць отримав шанс”, – пише Риженко.

За його словами, сьогодні пацієнт показав перші ознаки позитивної динаміки – став ворушити кінцівками.

Крім того, до нього приїхала наречена Аня, яка чекає від нього дитину.

Дівчина каже, зі сльозами на очах:

“Я його буду любити будь-якого, важке поранення і втрата ока не перешкода для нашого спільного життя, аби вижив”.

Нагадаємо, Олександру 24 роки, він солдат ВСУ родом з Миколаєва. Про його важкий стан написав заступник головлікаря лікарні ім. Мечникова Олександр Толубаев.

«Роману куля увійшла в праву лобову область, прямо над бровою, і діаметрально вийшла через скроню. Наші нейрохірурги витягали міліметрові шматочки кісток черепа, щоб все це звільнити і не було сильних трагічних ускладнень. 4:00 йшла операція, вкрай складна, і сьогодні перші ознаки того, що ми зробили правильно», – повідомляє Риженко.

Перше фото ілюстративне

Джерело.

Читайте також:Останні новини: