Зеленський терміново звернувся до українців після подій у Раді: «Зробимо їх разом»


Президент України Володимир Зеленський зробив термінове звернення до громадян після інциденту у Верховній Раді

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Дорогі українці! Верховна Рада провалила законопроект про зміну виборчого законодавства. Старі політики обрали стару систему, бо тільки вона дає їм шанс продовжити політичне життя», – зазначив він.

У той же час Зеленський уточнив, що українцям тепер треба бути уважнішими.

«Вони розраховують за гроші та гречку знову пролізти у Верховну Раду. Але я переконаний, що вони помиляються. І навіть в мажоритарних округах ви виберете нових політиків, здатних змінити країну не на словах, а на ділі. То що? Зробимо їх разом? 21 липня», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, розгляд змін до закону про вибори народних депутатів було відкладено на певний час. Про це під час позачергової сесії Верховної Ради заявив спікер Андрій Парубій.

Наголошується, що позачергова сесія Парламенту була відкрита реєстрацією 240 народних депутатів.

Андрій Парубій після відкриття позачергової сесії відкрито пішов проти президента України Володимира Зеленського і заявив, що указ про розпуск Парламенту суперечить Конституції. Він також зазначив, що з сьогоднішнього дня нібито буде діяти тільки в межах закону.

«До мене надійшло звернення, де були вказані два законопроекти для включення до порядку денного позачергової сесії.. Я підписав розпорядження про скликання позачергової пленарній сесії, але паралельно я подав лист з проханням уточнити, які номери законів Президент хоче, щоб ми тут розглянули», — заявив спікер Ради.

Він також зазначив, що один із законопроектів внесли в Раду дві години тому і його зареєстрували. Що стосується другого, то його подали в 11:45 з «дуже грубим порушенням регламенту».

«Як тільки вони приведуть у відповідність (законопроект), він тут же буде зареєстрований. Я думаю, що це буде протягом 30 хвилин», — підсумував Парубій, оголосивши, тим самим, бойкот указом президента України Володимира Зеленського.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: