«Найбільш непомітний і придуркуватий». Наступником Путіна буде той, кого й уявити не можна — політологПрофесор Вільного університету в Ризі політолог Дмитро Орєшкін в інтерв’ю журналістці Олені Трибушній спрогнозував, що наступник російського диктатора Володимира Путіна буде «непомітним і придуркуватим», без претензій та амбіцій.

Пише - джерело.

За його словами, щонайменше п’ять військових структур у Росії стежать одина за одною, побоюючись, що наступником Путіна стане хтось із конкурентів.

Орєшкін зазначає, що через це, як тільки з’являється потенційний наступник, «так вся ця дружна сімейка кидається на цю людину і рве її на клаптики»,

«Тому наступником Путіна буде той, кого й уявити не можна. Найбільш непомітний, найбільш придуркуватий, який жодних претензій та амбіцій не має — це означає він найрозумніший. У цій системі треба саме так і триматися — тоді тебе всерйоз не сприймають, а потім — як Микита Сергійович Хрущов — ти стаєш найтямущішим у цій ситуації, коли довкола такі персонажі, виховані у правилах бійки бульдогів під килимом. Так що наступником буде непомітненкий, найбільш сіренький, найбільш скромненький, бо тим, хто надто яскраво виділяється, відразу голову відривають», — пояснив він.

Орєшкін також припустив, що на роль наступника Путіна претендує колишній президент і прем’єр Росії Дмитро Медведєв, і цим пояснюється те, що він «став із себе зображати такого крутого мілітариста, антизахідника та антиукраїніста».

«Це ж людина, яка говорила, що свобода — краще, ніж несвобода, яка позиціонувала себе як ліберальнішого політика, ніж Путін. І раптом він такий добірний „ща всіх порву“. Навіщо? Мені здається, він має внутрішні підстави претендувати на позицію в результаті зміни влади, посилення своїх адміністративних позицій. А в тій системі, яку побудував Путін, хто голосніше проти Заходу гавкає, той і найбільший молодець. Можливо, це непряма ознака того, що будучи наближеним до Путіна, Медведєв вирішив актуалізувати свою політичну діяльність, бо має підстави вважати, що кар’єра Володимира Володимировича йде під гірку», — сказав політолог.


Залишити коментар:


Останні новини: