На Львівщині собаки з’їли свого доглядальникаУ Пустомитівському районі на Львівщині двоє вівчарок, які охороняли стару закриту ферму, відгризли ноги своєму годувальникові.

- джерело.

Відомо, що охоронцем на фермі працював 41-річний чоловік на ім’я Борис. Він приїхав на Львівщину із Києва і працював тут за продукти та одяг, розповідає ICTV.

Власник ферми навідувався до своїх володінь двічі на тиждень, щоб привезти продукти. Саме він і виявив труп. У той час охоронець уже не мав нижніх кінцівок, але ознак насильницької смерті не було.

У коментарі журналістам сусіди наголошують, що собаки не могли з’їсти свого оглядальника. За їхніми словами, чоловік любив випити, але собак годував регулярно.

Власник ферми також каже, що собаки не винні, бо отруївся охоронець, ймовірно, фальсифікованою горілкою.

Разом з тим, керівник слідчого відділу Пустомитівського відділу поліції Львівщини Володимир Копотюк розповів, що чоловік помер за 3 дні до виявлення. Причиною смерті стало переохолодження. Собаки тиждень були голодними.

Зазначають також, що собак за це карати не будуть. Власник ферми збирається звернутися до кінологів, щоб вони допомогли собакам подолати депресію.


Читайте також:


Залишити коментар: