На Черкащині лікарі рятують життя немовляті, що замерзло на руках у п’яної матері


Будучи добряче напідпитку, жінка вийшла з дитиною на руках з дому і заснула на морозі. Матір і її дитину виявили сусіди і викликали швидку та поліцію.

Вже п’яту добу 1,5-місячний Сашко знаходиться у реанімації, за його станом слідкують медики. Лише сьогодні життя дитини поза небезпекою.

Лікарка-анестезіолог розповіла:

«Холодова травма і відмороження нижніх кінцівок. Точніше – пальців, великих пальців і стоп».

У такому стані немовля доправили до черкаської лікарні. Маленький Сашко ледве не замерз на руках у сп’янілої матері, поки та блукала селом. Жінку напідпитку знайшли односельці. Так, розповідає жінка, разом із сином рятувалася від співмешканця:

«Він сам із Білої Церкви. Серед ночі каже «С..ка, я тебе уб’ю і заберу дитину до Білої Церкви. Думаю, дійсно забере. Я швидко, поки він відвернувся, у чому була, загорнула дитину і побігла до подружки».

Жінка стверджує, що на морозі вона пробула зовсім недовго:

«Я на дворі була хвилин 15. Максимум півгодини, не більше. Воно так сталося, я стукала до неї в двері, підійшла сусідка і каже «Валя, дай мені дитину».

Втім, лікарі такі виправдання жінки спростовують, адже немовля, коли прибули медики, було у стані середньої тяжкості.

Лікар-анестезіолог Ігор Стегній каже:

«На морозі дитина повинна була пробути, враховуючи вік дитини, до 4-5 годин. Вражені нижні кінцівки, пальчики».

Нині лікарі стабілізували стан малечі, попереду – тривала реабілітація. Тим часом правоохоронці розпочали розслідування за фактом невиконання батьківських обов’язків. За таку халатність матері хлопчика загрожує до 5 років за гратами.

Джерело.


Читайте також: