“Ми виходимо на Майдан і закликаємо людей!” Опозиція пішла війною на Зеленського


Фракції “Європейська Солідарність”, “Голос” та “Батьківщина” закликали українців вийти на акцію проти капітуляції 8 грудня на Майдані.

Відповідне звернення на сторінці в мережі Facebook оприлюднив народний депутат України Андрій Парубій.”Закликаємо усіх українців, усі державницькі політичні сили, громадські організації 8 грудня о 13:00 вийти на Майдан Незалежності щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість у боротьбі за Україну”, – написав нардеп.

Він зауважив, що напередодні Нормандської зустрічі необхідно нагадати владі про “червоні лінії” – вимоги українського народу, які ніхто не має права ігнорувати.

“ЄС”, “Батьківщина” та “Голос” закликали вийти на Майдан проти капітуляції

Зокрема, нардеп окреслив умови:

Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.
Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.
Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.
Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.
Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.
“Разом – до Перемоги!”, – додав Парубій.

Читайте також:  “Вона захоплювалась Порошенком”: Трамп і Зеленський жорстко розкритикували екс-посла США

Заяву підписали голови партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко, партії “Голос” Святослав Вакарчук та Всеукраїнського об‘єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Спільна заява трьох парламентських фракцій

Як писав OBOZREVATEL, напередодні саміту у “нормандському форматі” політичні партії “Європейська Солідарність”, “Голос” і “Батьківщина” ухвалили спільну заяву. Партії заявили про необхідність дотримання під час переговорів 9 грудня “червоних ліній”, порушення яких завдасть непоправної шкоди Україні.

Джерело.


Читайте також: