“Мовний” скандал у школі Дніпра: через цькування вчительки української мови мати учня потрапила до “Миротворця”Жінка обурювалася, що вчителька української мови “розпалює міжнаціональну ворожнечу”. 

Пише - джерело.

До “Миротворця” потрапила мати другокласника школи №137 у Дніпрі. На сайті її внесли до категорії “антиукраїнський пропагандист”.

Дані жінки розмістили кілька днів тому. Її звинувачують у демонстративній зневазі до Державних символів України, запереченні російської агресії та розповсюдженні антиукраїнської пропаганди.

“Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень”, – йдеться у повідомленні.

миротворець

Відомо, що жінці 36 років, народилася вона у Якутії Російської Федерації, а до того, як переїхати до Дніпра, мешкала у Луганську.

Нагадаємо, що історія з вчителькою української мови Вікторією Ждановою з- Дніпра набула розголосу після того, як у соцмережі батьки другокласників поскаржилися, що їхнім 7-8 річним дітям вона

Російськомовні батьки – вороги: у Дніпрі розгорівся скандал через вчительку української мови
розповідає про вбивства на війні, яка триває в Україні і про злочини Сталіна.

Читайте також:Останні новини: