Міняю жінку: сільський гламур героїні розлютив українців


Новий випуск справив незабутнє враження на глядачів

8 лютого на екрани вийшов другий випуск шоу “Міняю жінку” на 1+1, в якому в ході експерименту дві родини на тиждень міняються своїми мамами. Новий випуск справив незабутнє враження на глядачів.

Обмін в третьому випуску 13 сезону відбувався між сім’ями з Тарасівки та Енергодара. В сім’ї Цой з Тарасівки батько сімейства Андрій працює інтернет-маркетологом на фрілансі, а мама Жанна – домогосподарка. Діти для родини – найважливіше, батьки намагаються зробити їх щасливими, але з-за домашніх турбот забули про своїх романтичних стосунках.

А ось для Олексія і Яни з Енергодара участь у шоу стало останньою можливістю врятувати сім’ю від розлучення. Справа в тому, що в сім’ї зникло взаєморозуміння з-за того, що мама багато часу проводить з друзями у барах. Для того, щоб здивувати нову сім’ю, Яна орендує автобус для вечірок “патибас” і влаштує свято для всієї родини.

Поведінка та спосіб життя однієї з мам неприємно здивували і викликали шквал обговорень в мережі. Багатьох здивував той факт, що Яні 26 років.

На думку деяких глядачів, жінка виглядає набагато старше своїх років. Багато користувачів мережі закликали Яну зав’язувати з розгульним способом життя і з алкоголем.

“Так алкоголь робить своє. У 26 років так виглядати. Якщо дівчина Яна не змінить свої життєві позиції до 45 років зіп’ється”

“Який класний тато, з дівчатками так лагідно поводиться. Шкода, що помилився. Якби йому потрапила домашня дружина, він був би щасливий ”

“Життя Яни наповнена сільським гламуром – безглуздим і нещадним. Що в цьому клубі робити – бухати під деградантскую музику? Всі веселощі Яни – на дні пляшки. В театр б сходила для загального розвитку… ”

“Жінка з Енергодара виглядає років на 40, не на 26.”

“А я то думаю, чого ця тусовщиця так погано виглядає в свої 26 років. А виявляється вона бухає. Питання, якщо не нагулялася, якого біса дітей народила, та ще двох??? І чому чоловік терпить її нічні гулянки? ”

“Мда. Навіщо народжувати 2-х дітей, якщо ненагулялась. І чоловік винен ще. Таке враження, що випивати – це пріоритет дружини з Енергодара”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: