“Батьки кажуть, що патрульні його просто вбили”: Стали відомі подробиці смерті молодого хлопця біля салону гральних автоматів


На відео з камер спостереження видно, як молодий чоловік у кепці заходить у приміщення салону гральних автоматів. Через декілька хвилин туди ж прямує група правоохоронців у бронежилетах. А це вже відео зсередини: правоохоронці перевіряють відвідувачів грального закладу.

Чоловік у чорній куртці під час обшуку витягує якийсь предмет і намагається запхати до рота. Поліцейські одразу починають скручувати хлопця, кладучи на землю. Боротьба триває більше десяти хвилин, після чого його попід руки виводять на вулицю і той непритомніє. А згодом молода людина помирає. Батьки хлопця у шоці, кажуть їхнього сина просто вбили.

Весела здорова, нормальна людини вийшла з хати і до дому не повернулась. Чому вони йому не наділи наручники, не завезли його в райвідділ, чому вони його там били, хто їм дав право бити мою дитину. На мою думку, його забили і ніхто не має права забирати життя, яке дала йому я, – розповіла мати загиблого мати загиблого Наталія Клим.

У патрульній поліції стверджують це було звичне нічне відпрацювання. Кажуть, цей чоловік поводив себе підозріло. А коли після детального обшуку намагався проковтнути невідомий предмет, правоохоронці почали запобігати цьому силою.

Намагалися відкрити рота і розщепляючи щелепи, і є такий прийом – треба надавити під ніс і надавити на щоку – тоді людина. Зробити це не вдалося, – сказав начальник Управління патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко.

Уже на вулиці, поблизу грального закладу чоловік помирає на руках поліцейських. Що стало причиною смерті має визначити ряд експертиз. У попередньому висновку, який надали батькам зазначено, що смерть настала в результаті асфіксії – задухи стороннім предметом. Батьки заувважують, – на тілі сина безліч слідів побиття, синці від наручників та навіть зламаний ніс.

Відтак, за фактом смерті прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство вчинене за попередньою змовою групою осіб. Санкція цієї статті передбачає ув’язнення від 10 до 15 років.

Відео із камер спостереження кажуть батьки довелось вибивати з боєм та саме воно має пролити світло хто ж насправді винен у смерті їх сина Володимира.

Чому поліцейські здійснювали рейд? – В Україні діє закон №1334-VI “Про заборону грального бізнесу в Україні” ним установлюється, що в Україні заборонені гральний бізнес й участь в азартних іграх.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: