Мертві немовлята в морозилці: всі подробиці моторошної історіїМатері, що помістила немовлят у морозильну камеру, загрожує до 7 років в’язниці

- джерело.

Тим часом її чоловік запевняє, що знав про вагітність, але що насправді сталося потім навіть не здогадувався

Нові факти трагедії були оприлюднені в ефірі ток-шоу «Говорить Україна», передає Украина Online.

Нагадаємо, трупи двох дітей були виявлені в морозилці жительки Кіровоградської області. Вагітну жінку бачили сусіди, чоловік, проте ніхто навіть не поцікавився, куди ж поділися діти.

В ефірі програми оприлюднили результати судово-медичної експертизи, які підтвердили слова породіллі про те, що діти були мертвонародженими. Так, експерти встановили, що обидва немовляти померли в результаті внутрішньоутробної асфіксії.

«Ми отримали перші результати судово-медичної експертизи по трупах новонароджених дітей. Найбільш ймовірна причина смерті – внутрішньоутробна асфіксія, яка розвинулася в результаті втрати навколоплідних вод. У нас також є висновок про те, що плоди народилися мертвими, будь-які ознаки, що вказують на те, що діти дихали після народження, відсутні»,

– повідомив заступник начальника слідчого управління ГУНП в Кіровоградській області Тарас Тарасенко.

У той же час, за його словами, в організмі немовлят виявили сліди алкоголю:

«В організмі однієї дитини виявлено незначний обсяг спирту, в іншої – більша кількість. Алкоголь міг потрапити в кров немовлят в результаті того, що мати, будучи вагітною, вживала спиртне».

Також в ефірі програми породілля Наталя та її чоловік Олександр пройшли тест на поліграфі, який встановив правдивість показань обох. Так, згідно з результатами тестування, Олександр знав, що його дружина була вагітна, проте йому, як він і стверджував, було невідомо про те, що трапилося до проведення обшуку правоохоронними органами.

За словами юристів, жінці загрожує тюремне ув’язнення до 7 років.


Читайте також:


Залишити коментар: