Мер Долини назвав “Інспекцію міста” “порнухою”Вчора, 30 січня, на каналі 1+1 вийшла програма “Інспектор міста”, у якій Вололимир Остапчук провів ревізію у Долині.

- джерело.

Під час ревізії знімальна група завітала до місцевої, школи, лікарні, магазину та навіть до міського голови Володимира Гаразда.

У соціальній мережі мер одразу відреагував на програму та назвав її “порнухою”.

“Сюжет про 200 грн – це була вершина брехливого фільму. Видно, що щедрі гонорари платить приват за цю порнуху. Нині вони обгадили не тільки міську владу, а й усе місто, усіх мешканців. Виклик прийнято. Далі буде”, – написав Володимир Гаразд.

Про те, як у Долині мера на порядність перевіряли читайте тут.

У коментарі “Галицькому кореспонденту” Володимир Гаразд розповів, що він планує далі робити та додав, що Володимир Оспапчук не мав права взагалі давати якісь відзнаки.

“Я думаю, що це було елементарне шоу, до того ж дуже брудне. Люди не вникають глибоко в роботу закладів, беруть якісь один факт і на основі того вручають якісь там відзнаки. При цьому називають це ще й “відзнакою міста”, хто їм дав таке право? Такі відзнаки можуть вручати обрана влада або громада”, – каже мер Долини.

Окрім того, він прокоментував ревізію у лікарні. За словами Володимира Гаразда, знімальна група взяла один факт і на основі того зробила висновок. А це, мовляв, не інспекція, бо вона має працювати тиждень, обійти всі палати, опитати пацієнтів і персонал.

“Стосовно цих медикаментів, то це абсолютна зона відповідальності лікарів. Саме лікар відповідальний за те, що він тримає у своєму кабінеті і дає пацієнтам. Те, що їм волонтери з лікарні передали коробку чи дві цих ліків, то ми маємо подякувати цим людям, адже вони переймаються нашими проблемами”, – пояснює міський голова.

Також мер стверджує, що стосовно кожної ревізії буде проведено власне розслідування.

“Вони багато чого вирізали, перекрутили, поміняли місцями, дати і години, подали так, як їм треба. Ми за кожним фактом проведемо публічне висвітлення своєї позиції і будемо подавати в суд”, – заявив мер.


Читайте також:


Залишити коментар: