Мама залишила дочку грати з телефоном, і сильно про це пошкодувала – колегам прийшли її інтимні фотоМешканка американського штату Огайо Емілі Шмітт дала дворічній дочці Карсін свій телефон, щоб відволікти дитину поки вона сушить волосся після душу. Але пізніше жінка зрозуміла, що це була погана ідея.

Граючись, дівчинка кілька разів сфотографувала оголену маму і випадково розіслала знімки її знайомим. В результаті жінці довелося вибачатися перед друзями, колишніми клієнтами та навіть колегами, пише Daily Mail.

“Я ледь не згоріла від сорому. Думаю, я тоді буквально померла на хвилину і ожила, щоб пояснити людям, що сталося”, – поділилася Шмітт.


Емілі зізналася, що всі отримувачі з гумором поставилися до побаченого, в тому числі й тато, який очолює ріелторську компанію, в якій вона працює. “Коли я наступного дня прийшла в офіс, мій тато заявив: “Дивіться, а ось і порнозірка нашої компанії”, – згадує американка.

А коли Шмітт розповіла про витівку дочки своєму чоловікові, той посміявся і сказав, що шкодує, що не опинився в числі “щасливчиків”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: