Кузін розповів, коли мають отримати щеплення українці, які перенесли COVID-19Головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив про неспроможність теорії, що ті, хто перехворів на коронавірус, повинні робити щеплення проти COVID-19 через 6 місяців або навіть рік після одужання. Офіційні дані наукової медицини стверджують, що після захворювання людина має отримати першу дозу щеплення не пізніше, ніж через три місяці, а працівники соціальних сфер – через 28 днів.

- джерело.

В Україну привезуть вакцину від коронавірусу


Про це він розповів у студії політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. Також Кузін розвіяв частину міфів про надумані протипоказання до вакцинації (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Наприклад, вагітність. Вагітність не є протипоказанням до вакцинації. Тут є лише обмеження до конкретних препаратів. Їм не можна вводити вакцину CoronaVac, у їхньому положенні рекомендується Pfizer”, – зауважив санлікар.

Чиновник звернув увагу на реальні порушення імунітету, коли у людини встановлено діагноз ВІЛ, онкозахворювання або було перенесено операцію трансплантації органів. У таких випадках пацієнт повинен попередньо порадитися з лікарем, який вкаже показання до щеплення від коронавірусу, щоб у протилежному випадку не виникла алергічна реакція.

“У такому разі їм можуть порадити відкласти процедуру вакцинації, поки вони не завершать лікування за своїми основними недугами. Наприклад, якщо у людини виявлено рак і йому призначено комплекс хімієтерапії, то щеплення варто перенести на час, необхідний для відновлення організму”, – сказав він.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: