Італія планує посилити карантинні обмеження: що змінитьсяІталійський уряд готує постанову про запровадження більш жорстких карантинних обмежень. Вони стосуватимуться тих, хто не пройшов повний курс вакцинації від COVID.

- джерело.Також в документі є пункт про скорочення терміну дії COVID-сертифіката. Якщо раніше він був чинний впродовж 12 місяців, то тепер влада країни хоче скоротити до 9.

Італія планує посилити карантинні обмеження: що зміниться
Так, країна планує обмежити людей без “зелених перепусток”. Тобто ті, що не отримали щеплення, не зможуть потрапити до низки закладів.

За попередньою інформацією, вхід буде заборонено до ресторанів, барів, кінотеатрів, театрів, спортзалів, різноманітних розважальних закладів та на гірськолижні курорти. Зазначається, що такі особи не зможуть навіть залишитися в готелі.

Планується, що “локдаун для нещеплених” розпочнеться або з 29 листопада, або з 6 грудня. Про те, чи діятимуть нововведення одразу у всій країні, чи спочатку лише в регіонах з високими показниками захворюваності – поки невідомо.

У такий спосіб уряд Італії сподівається уникнути загального закриття багатьох закладів, як під час попередніх хвиль пандемії.

COVID-19 в Італії: останні дані
За даними Worldometer, станом на 24 листопада 2021 року в Італії виявлено 4 942 135 випадків зараження коронавірусом;
На жаль, з них 133 330 летальних;
Водночас 4 654 295 осіб побороли хворобу.

 

Читайте також:


Залишити коментар:

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Останні новини: