«Idź stąd ty, k***, ukraiński szmaciarzu»: так в Польщі охоронці на вокзалі ображали білоруса (відео)У мережі було опубліковано відео, на якому видно, як охоронці Центрального вокзалу у Варшаві ображають одного з пасажирів.

Інформує - джерело.

Ксенофобські та расистські гасла падають на адресу 25-річного Тіма з Білорусі, який також має польське громадянство. «Przez antresolę cię wyp*** zaraz. Idź stąd ty, k***, ukraiński szmaciarzu», — почув він після того, як зробив зауваження охоронцям, вказуючи,  що вони погано поводяться з бездомним.

Співробітники неурядових організацій оприлюднили відео в соціальних мережах. Вони також зв’язалися з жертвою расистської поведінки.

— Він сказав, що звернув увагу охоронців, які силоміць витягли бездомного з вокзалу за руки і ноги. Стереотипним чином охоронці ствердили, що якщо у нього східний акцент, він повинен бути з України, — розповідає Конрад Дулковскі з Центру моніторингу ксенофобської та расистської поведінки.

25-річний Тім, який спочатку звернув увагу охоронців, а потім записав їх реакцію, родом з Білорусі. Але він також має польське громадянство. Живе у Варшаві, працює перукарем-стилістом, керує власним салоном. Він був на залізничному вокзалі, бо хотів поїхати у відпустку.

Як нам стало відомо, обох працівників охорони вже звільнили з посади. Окрім цього, PKP подаватиме санкції до компанії, яка надає послуги безпеки на вокзалі.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: