“І с*кс в п’ятницю…”: На Львівщині хочуть заборонити торгівлю у неділю


Депутати Старосамбірсьої райрадіи на наступній сесії планують внести проект рішення про заборону торгівлі (окрім аптек, автозаправок та магазинів що торгують хлібом) на території району у недільні та великі релігійні святкові дні.

Автором ініціативи є детутат від ВО “Свобода” Мирон Пацай.  Журналісти поцікавилися з цього приводу думкою кількох священників різних конфесій. Загалом, отці висловлювалися практично однаково. Основні тези їхніх міркувань зводилися до того, що “вся торгівля є приватним бізнесом, а ми всі, жителі району, християни і повинні дотримуватися заповідей Божих”.

“Пам’ятай день святий шанувати – третя Божа Заповідь. Погодьтеся, що гріховно виглядає, коли власник іде до церкви молитися і водночас заставляє порушувати Божу заповідь іншого християнина – працювати у неділю.

Очевидно, що грішать обоє, але виглядає, що приватник грішить більше, схиляючи до гріха свого наймита. Свого часу Христос прогнав торгівців з Храму Господнього, а сьогодні маємо таке становище, що в часі найбільших християнських свят, Храмових празників маємо навколо церков жваву торгівлю – від цукерків-шариків до образочків-календариків. Очевидно, що можна сподівається на підтримку цієї ініціативи всім депутатським корпусом. Маємо це започаткувати, можливо звернутися до сусідніх райрад, зрештою така ініціатива не зашкодить, якщо поширити її й по всій державі.”, – каже Пацай.

Громадський активіст Oleh Raduk, прокоментував цю новину так: “І секс в п’ятницю. Оприлюднивши посилання в себе на сторінці в соціальній мережі.

Джерело.


Читайте також: