Головний страх батьків: немовля померло після щеплення прямо в пологовомуУ пологовому будинку Сумської області після щеплення померло немовля

- джерело.
doctor does injection child vaccination baby

В Білопіллі в пологовому будинку після протитуберкульозного щеплення БЦЖ помер новонароджений хлопчик. Йому було всього три дні, коли вкололи вакцину. Через 9 годин після уколу дитина закричала, а потім перестала дихати. За життя немовляти боролися 7 медиків, проте реанімаційні заходи не допомогли.

У матері дитини Валентини залишилося тільки одне фото малюка на мобільному телефоні, що вона встигла зробити перед щепленням. “День прожив після щеплень і все”, – каже 20-річна породілля.

Дід раптово померлого немовляти Любомир Касперський стверджує, що лікарі злякалися і ховалися від відповідальності.

“Коли це все сталося, вони всі поховалися. Я по лікарні бігаю, шукаю, хто колов? Які ліки? Поясніть! Ніхто нічого – всі поховалися, не знайдеш крайнього”.

Медики відкидають звинувачення в халатності і стверджують, що смерть дитини не пов’язана зі щепленими, але пояснити, що саме сталося, не можуть. Кажуть, це був “синдром раптової смерті”.

“З однієї ампули у нас прищеплюються 10 дітей в той день, коли була ця дитина. Всі діти здорові. Це смерть дитини на тлі повного здоров’я. Так воно вийшло”, – каже заступник головного лікаря Бєлопольска ЦРЛ Тетяна Білоус.

За попереднім висновком судмедексперта, який проводив розтин тіла, у дитини були проблеми з легенями. Поліція відкрила кримінальне провадження та призначила низку експертиз, в той час як рідні померлого хлопчика збираються через суд домогтися звільнення лікарів.


Читайте також:


Залишити коментар: