“Дитину не обманеш – серцем відчуває”: маленька дівчинка злякалася Путіна (відео)За участю президента РФ стався черговий курйоз – під час урочистої церемонії вручення багатодітним родинам ордену “Батьківська слава” Путін довів до сліз маленьку дівчинку. Відео з цим моментом опублікували у Twitter.

Володимир Путін намагався торкнутися до однієї дитини, на що малеча розплакалася перед камерами. На відео видно, що президенту РФ стало незручно, він намагався завоювати прихильність дівчинки та заспокоїти її, але всі його спроби зазнали невдачі. Дівчинка обернулася від нього і пригорнулася до мами.

Відео не оминули увагою користувачі соцмереж.

“Ребёнка не на@бешь, Володя. Он сердцем видит”, – підписав відео користувач під ніком “Вал Мішель”.

До обговорення відео активно долучились інші.

“За такое ребёнку 20 суток ареста могли дать”, “Удар по детской психике”, “Родителей посадят, ребёнка в детдом”,”Дяденька, не ешь меня, пожалуйста!”, “Чувствует упыря”, “Рога и копыта на Воффке увидела”,
“Діти плачуть… Поганий знак!”,”Дитини не обдуриш. Дитина людину відчуває”, “Тепер я знаю, чию фотку ставити в буфет, щоб малий цукерки не тирив”,”Емоціями дитини глаголить істина”, “Дівчинка побачила вовчу су*ність?” – прокоментували користувачі.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: