“Біль, скорбота і відчай…”: обірвалося життя шанованого вчителя (ФОТО)Трагічна подія приголомшила Тернопільщину: обірвалося життя знаного педагога і викладача, що виховав цілі покоління освічених українців.

Пише - джерело.

Про скорботну подію повідомили на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.

“11 листопада 2021 року перестало битися серце Василюка Афанасія Петровича.

Товариство Волинського ліцею імені Нестора Літописця глибоко сумує та висловлює щире співчуття родині, друзям та близьким покійного.

З 1961 року Афанасій Петрович працював у Кременецькій школі-інтернаті на посаді вчителя трудового навчання понад 30 років.

У 1984 удостоєний звання “Відмінник народної освіти” та нагороджений медаллю “Ветеран праці”. Дивовижний, фантастично талановитий, товариський наставник ще недавно вітав колектив Волинського ліцею імені Нестора Літописця із ювілеєм, а сьогодні його не стало…

Ми пам’ятатимемо Афанасія Петровича як великого життєлюба, природолюба, оптиміста, щиру і чуйну людину, творчу особистість. Він зробив усе, щоб в умовах шкільної майстерні підготувати молоду особу до життя. Майстерня того часу претендувала на одну з кращих у нашому регіоні, не лише по оснащенню, а й по духу, що формував майбутнього господаря, народного умільця, юного конструктора та раціоналізатора.

Світла пам’ять про Вчителя назавжди залишиться в серцях тих, кого він навчав, з ким працював, спілкувався, товаришував, у пам՚яті колективу, який із честю продовжуватиме його справу. Царство небесне його душі та вічний спокій”,- ідеться у повідомленні.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: