Батьків обурили інтимні запитання священика до дітей

Проблема уроків християнства у школі досить гостра у нашій країні. Новим приводом для розмов на цю тему став пост користувачки Мар’яни Литвинюк у спільноті «Батьки SOS» у Facebook.

«Доброго дня шановні батьки та педагоги, які, можливо, тут присутні. Сьогодні я втратила дар мови, коли мені довелося прочитати посилання від мами моєї племінниці. Дитина навчається у 8 класі, хоча до школи пішла у 5.5 років (зараз дитині повних 12 років). Навчається дитина в класі, де є такий предмет, як християнська етика, яку проводить у школі місцевий священик. Я не буду голослівною, просто запропоную на Ваш розсуд анкета цього служителя церкви дітям, яким 12 років. Може я чогось не розумію… Дайте пораду», – попросила жінка допомоги у користувачів групи.

Жінку обурили запитання сексуального характеру. Зокрема діти повинні були відповідати на запитання про секс до шлюбу. При чому опитування було анонімним і самі питання не мали на меті визначити, був у учня сексуальний досвід чи ні. Ймовірно, таким чином священик мав намір «прощупати» дітей і вирішити чи варто піднімати з ними дану тему на заняттях. Пост зібрав багато відгуків – більше сотні коментарів та десятки поширень.

Одні читачі називають священнослужителя збоченцем, мовляв яке він має право ставити такі запитання дітям.

Інші ж читачі зазначили, що діти не те що про секс у такому віці знають, а і часто займаються ним. Тому нічого особливого вони в такій анкеті не побачили.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: