Україні пропонують відмовитися від Криму заради Донбасу


Пропозиції «зняти питання Криму» для закінчення війни на Донбасі надходили представнику України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євгенові Марчуку.

Про це він сказав в ефірі «112 Україна».

За його словами, одним з варіантів для вирішення конфлікту на Донбасі пропонують офіційну відмову України від окупованого Криму. При цьому, він наголосив, що поки не бачить компромісу, який би сприйняло українське суспільство, і додав, що наразі мова не йде про компроміс, як такий, бо йдеться про угоду з Путіним і згоду України на всі умови, які він висуває.

«Я беру участь ще в двох міжнародних платформах щодо Донбасу, то на каво-брейкових паузах кажуть, що якщо Україна офіційно відмовиться, зніме кримську проблему, то це може бути серйозна платформа для вирішення питань на Донбасі», – розповів Марчук.

Представник України в ТКГ зазначив, що при цьому перемовники не дають гарантій, що і після цього остаточно питання Донбасу буде вирішене. «Вони кажуть, що це не остаточне рішення, мовляв, це приватне. Але розмови ведуть зі мною не приватні особи», – додав він. При цьому Марчук не уточнив, від кого саме надходять подібні пропозиції.

Джерело.

Читайте також:


Останні новини: