6 речей, які категорично не можна робити зі шкіроюДівчина-фізик розповідає про косметичних секрети з наукової точки зору У величезній різноманітності косметики і засобів по догляду за шкірою часом буває досить складно орієнтуватися, і тоді на допомогу приходять блоги. «Do not Touch My Face» веде 24-річна Адель Міфтахова, і вона петрофізик.

- джерело.

Завдяки науковим знанням, бажанню докопатися до істини, власному досвіду і, звичайно, інтересу до косметики дівчина робить власні висновки про догляд за шкірою і ділиться ними з читачами. Ми зібрали все найцікавіше з її блогу і, зізнаємося чесно, почерпнули багато нового і корисного.

Умиватися милом Мило висушує шкіру і при систематичному використанні руйнує її захисний шар, провокуючи виникнення акне. Агресивні засоби для вмивання з SLS (Sodium Laureth Sulfate) також краще викинути, а замість них вибирати м’які пінки або лосьйони для вмивання. Користуватися скрабами Скраби травмують шкіру і роблять її грубою, видаючи натомість дуже сумнівний ефект, який, по-перше, недовго триває, а по-друге, змушує вас користуватися скрабом все частіше і частіше.

Ефективні засоби для злущення шкіри і вирівнювання кольору обличчя – засоби з кислотами. Занадто старанно доглядати за жирною і проблемною шкірою Чим більше ви мучите свою шкіру, тим гірше вона стає. Підберіть відповідні для шкіри засоби, дотримуйтесь основних етапів догляду, і вона вас віддячить.

Якщо проблеми серйозні і вас турбує акне, то краще звернутися за консультацією до хорошого дерматолога і косметолога, а не займатися самолікуванням. Засмагати Сонце – не найкращий друг для нашої шкіри. Сонячні пошкодження накопичуються в шкірі і з часом утворюють пігментні плями, тому так важливий цілорічний захист від сонця, і, звичайно ж, особливо для шкіри обличчя. Перетворювати холодильник на косметичку Народні косметичні засоби, звичайно, чудова річ, тільки ось місце їм хіба що в минулому столітті.

Є різниця між намазуванням кефіру і використанням крему з молочною кислотою. Так, вітамін С корисний для шкіри, але пам’ятайте, що його потенційний ефект зникає, поки ви намагаєтеся розкришити таблетку в свій крем. Покладатися на рекомендації та відгуки в Інтернеті Ніякі поради та рекомендації ніколи не замінять вам походу до хорошого косметолога. Можна визначити вектор догляду, на який варто орієнтуватися, але доглядаєте за шкірою ви самі.

Гірше того, в Інтернеті дуже багато швидше шкідливих порад, через які ситуація може тільки посилитися. Якщо ви будете ретельно стежити за тим, як реагує ваша шкіра на ті чи інші компоненти, пробувати різні продукти і робити з цього висновки, ви швидко зрозумієте, що саме вам підходить, а що ні.


Читайте також:


Залишити коментар: