3-річний син заможних італійців жив з шістьма собаками в умовах повної антисанітаріїБатьки, обидва італійці, є власниками великого магазину оптики в центрі міста. Будинок, де жила дитина з батьками, був в жахливому стані, повний сміття і екскрементів тварин. Дитина передана в соціальну службу.

- джерело.

Коли карабінери потрапили в цю квартиру, вони стали свідками жахливої ​​сцени: фекалії і сеча, залишені собаками в кожному кутку квартири, стіни, забруднені екскрементами тварин, в тому числі, в дитячій, де стояло дитяче ліжечко, де спав і грався хлопчик, якому ще не виповнилося і 4 років.

Батьки, пара сорокарічних італійців, власники магазину оптики в Лівіньо, йшли на роботу, залишаючи свого сина з шістьма великими собаками породи сенбернар в якості няньок: в їх компанії він проводив цілі дні, вільно бігаючи серед нечистот.

Сусіди, втомлені від нудотних запахів, що йшли з квартири, подзвонили карабінерам, заявивши про підозри на погане поводження з тваринами. У справу втрутилася Прокуратура Сондріо, а карабінери зробили гірке відкриття, в результаті якого навіть мер Лівіньо Данило Бормоліні розгубився і зажадав оголосити житло непридатним.

Про дитину, яка не відвідувала дитячий сад, подбає соціальна служба, а його батьки відповідатимуть перед судом.

Читайте також:Останні новини: