Зникли внутрішні органи: ексгумація тіла військового з Тернопільщини розкрила шокуючу правду (ФОТО)Результати незалежної експертизи обурили навіть представників МОЗ.

- джерело.

В Україні майже неможливо довести лікарську помилку.

Нещодавно, аби розкрити вбивство власного сина, мамі військовослужбовця і хірурга Олега Бенци з Тернопільщини довелося погодитись на ексгумацію тіла.

Ця моторошна історія почалась рік тому.

Військовослужбовець і хірург Олег Бенца відчув болі в животі, у нього була гостра форма панкреатиту. За допомогою він звернувся до лікарні, якій довіряв найбільше і де знав усіх, бо працював там сам, перш ніж пішов воювати на фронт.

Від моменту, коли він переступив поріг лікарняної палати, і помер минуло 2 доби. 38-річний Олег Бенца помер, а причину смерті встановлюють вже цілий рік.

– Фактори, які могли вплинути на розвиток ускладнення – відсутність реальної діагностики і патологічного стану, неадекватна діагностика, відсутність додаткових методів діагностики УЗД, неправильне тлумачення лабораторних досліджень – це згодом, після смерті чоловіка, констатує Дмитро Дзюба, експерт клініко-експертної комісії МОЗ.

Аби знайти винних у смерті сина, Анна Бенца погодилась на відчайдушний метод – ексгумацію тіла. ТСН.Тиждень дізнався результати незалежної експертизи. Вони обурили навіть експертів із МОЗ. Бо з тіла зникли внутрішні органи.

– Коли було проведено ексгумацію тіла, що до речі дуже рідкісний випадок, виявили, що відсутні в тілі саме ті органи, які і мали би бути досліджені патологоанатомом як одна з причин смерті особи, – розповів ТСН.Тижню адвокат потерпілої Олег Мицик.

Тобто хтось витягнув із тіла померлого всі нутрощі, що зменшує тепер шанси матері довести недбальство лікарів. Крапку у цій історії поставить суд.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: