Житель Запоріжжя вбив дружину на очах у дитини і повісивсяУ Запоріжжі чоловік зарубав дружину і намагався вбити дворічного сина, після чого повісився. Дитина добу знаходилася у квартирі з тілами своїх загиблих батьків.

У Запоріжжі чоловік зарубав сокирою свою дружину і намагався повісити 2-річного сина, після чого повісився сам. Про це УНІАН повідомив голова Запорізького обласного центру швидкої медичної допомоги Костянтин Малашенко. Виклик медикам надійшов сьогодні, 31 травня, за однією з адрес у Комунарському районі Запоріжжя.

Лікарів і поліцію викликали сусіди, які протягом доби чули плач дитини. За словами Малашенка, у квартирі виявили тіло жінки, яку зарубали сокирою, а також її повішеного чоловіка.

За попередніми даними, чоловік порішив себе після того, як убив дружину. А дитина добу знаходилася у квартирі з тілами загиблих батьків. Зараз з дитиною працюють медики.

“Але це ще не все. На шиї в дитини сліди від повішення. Ірод намагався повісити 2-річну дитину. На щастя, дитині нічого не загрожує, оглянуто її медиками і відправлено в дбайливі руки педіатрів”, – повідомив Малашенко.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: