Жінка зачала третю дитину, виношуючи двійню – різниця у віці дітей склала 11 днівНа долю майбутньої мами випав надзвичайно рідкісний випадок суперфетації

Зірка TikTok, відома під ніком TheBlondeBunny, завагітніла вдруге через 11 днів після того, як дізналася, що чекає на двійню. Про виключно рідкісний випадок суперфетації дівчини розповіло видання NY Post.

Суперфетацією називають запліднення яйцеклітин через кілька днів або тижнів після того, як перша вагітність вже наступила. Героїня вірусного ролика, яка зараз перебуває на 17 тижні вагітності, пояснила своїм шанувальникам, що відбувається у неї в животі.

“Ми знали, що це дві різні вагітності, – сказала вона. – Коли у вас відбувається овуляція, вона триває 24 години. А сперматозоїди можуть жити в вашому тілі до трьох-п’яти днів. Отже, наші перші дві дитини на 10 і 11 днів старше третьогї”.

Щоб переконається, що вагітність проходить нормально, жінка робить УЗД кожні два тижні. Вона розповіла, що третій малюк росте здоровим темпами, і лише на пару тижнів відстає від своїх старших братів. І хоча така несподіванка зробила першу вагітність блогера не найпростішою, вона щаслива стати мамою трійнят.

“Ми хотіли стати батьками, і Бог сказав: “Обережніше з тим, чого просите”, і дав нам трьох відразу, – сказала вона, сміючись. – Я злякалася, хвилювалася, відчула стільки різних емоцій, але не можу дочекатися, коли мої діти прийдуть в цей світ”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: