Жінка пів години прала в машинці кота, тварина вижила (ВІДЕО)Господиня не помітила домашнього улюбленця, який забрався спати в барабан.

Пише - джерело.

У Дніпрі жінка випадково випрала у машинці свого домашнього улюбленця – котика Брошу. Господиня не помітила тварину, котра спала в барабані, та увімкнула пралку. Перш, ніж крики кота почули, минуло цілих 30 хвилин, повідомляє ветеринарна клініка «На робочій» у Facebook, – пише Главком.

Як пояснили ветеринари, у барабані була сіра собача лежанка, тож кіт влаштувався у ній поспати. Оскільки Броша теж сіренький, хазяйка просто не зауважила улюбленця та запустила прання.

Коли ж після півгодинної роботи машинку зупинили, кіт вибіг та намагався втекти. Його зловили, висушили і одразу привезли до ветеринара.

«Під час огляду у котика була низька температура, хрипи в легенях, очі не розплющувалися через порошок, а з рота сильно пахло пральним засобом. Броші провели всю необхідну терапію. На щастя, його аналізи були в нормі і незабаром котик вирушив додому. Зараз він почувається добре – активно бігає і стрибає домом, із задоволенням їсть», – зауважили у клініці.

У закладі також повідомили, що з таким випадком стикаються уперше та що котику Броші дуже пощастило.

Запис Жінка пів години прала в машинці кота, тварина вижила (ВІДЕО) спершу з’явиться на Слово News.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: