Жахлива трагедія з українцями в Польщі напередодні свят

Понад 40 працівників з України втратили все своє майно, зароблені гроші та документи в пожежі, що сталася в хостелі для будівельників в місті Ельблонг (Поморське воєводство).

Як повідомляє Yavp.pl , пожежа сталася ввечері, 21 грудня. Займання сталося на другому поверсі.

Внаслідок надзвичайної події постраждав один з мешканців костелу, який потрапив до лікарні. Загалом в приміщенні проживало 42 працівника з України. Всім іншим вдалося вчасно покинути палаючу будівлю. Втікали, в чому були.

“За словами очевидців, один чоловік, рятуючись від вогню, вистрибнув з вікна другого поверху”, – повідомили в пожежній службі Ельблонга.

Причини виникнення пожежі поки не називаються. Відомо лише, що вогонь знищив всі особисті речі українських заробітчан, у тому числі документи та гроші, які чоловіки заробили на будовах в Ельблонзі та околицях.

Вища духовна семінарія в Ельблонзі та Асоціація Christophoros оголосили благодійну акцію, направлену на збір необхідних речей для погорільців. Допомогу приймають у приміщенні духовної семінарії. В першу чергу, йдеться про нижню білизну, взуття, куртки, їжу та гроші. Також відкрито рахунок, на який можна переказувати фінансову допомогу для українських заробітчан.

Номер рахунку: 45 1140 2004 0000 3602 7832 8925 (mBank S.A.). Одержувач: Stowarzyszenie Christophoros, 82-300 Elbląg, ul. Bożego Ciała 10.Титул: Pomoc dla pogorzelców.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: