Зеленський висловився проти нерозмитнених автомобілів на Єврономер

Президент Володимир Зеленський запропонує продовжити мораторій на штраф за авто на Єврономер. Але потім зазначив, що всі українці повинні бути рівні і чому потрібно давати пільги тим, хто не захотів заробити і легалізувати свої автомобілі, як і інші.

«Я розумію, чому люди купували ці авто, і розумію, що не від простого життя. Бідність. Їм дали можливість спокійно заплатити за розмитнення. Багато так і зробили. Кредит взяли. В борг взяли. Хто не зробив – то ось ще буде їздити на авто без нашої реєстрації. Так буде?

А то, що я машини купував і все платив. У чому справедливість? А мої рідні і друзі теж в салонах і на ринку купували і все платили. І в чому справедливість по відношенню до них?

Чому законослухняні в Україні завжди влітають на бабло, а ті, хто «йде» від закону, відчувають себе норм?

Я проти продовження мораторію на штрафи. Але згоден на іншу справедливість.

 

Знижуйте тарифи на ввезення авто, щоб вони не коштували в 2,5 рази дорожче, ніж в Європі. Тоді ок. Ці нехай їздять на відрах 10-річної давності. А ми, хто платить все, і ті, хто перереєстрував машини, зможемо собі далі купити авто за нормальною ціною.

Тоді всі будуть задоволені. Але домовимося. Всі живуть по закону. Або навіщо тоді закон? »- висловив свою думку президент.

Нагадаємо, що в офісі президента активно йдуть на спілкування з представниками «евробляхеров» і намагаються відстрочити введення штрафних санкцій. Однак, поки санкції все ж вступили в силу і автомобілі на європейській реєстрації активно почали зупиняти представники правопорядку.

Тих, хто порушив митні терміни перебування в країні і не розмитнив свої авто в пільговий період чекають «драконівські» штрафи і навіть конфіскація транспортного засобу, в разі якщо штраф не буде сплачено.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: