Здійснилося!: Аліна Гросу показала перші фото у весільній сукні-красива пара з ПолянськимЗдійснилося!: Аліна Гросу показала перші фото у весільній сукні-красива пара з Полянським.

- джерело.

Аліна Гросу відвідала весільний салон.

Роман молодої української співачки Аліни Гросу і російського актора Романа Полянського розвивається дуже стрімко. Всього лише рік тому у них зав’язалися теплі стосунки, а сьогодні Аліна вже публікує відео з весільного салону.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Так, в мікроблозі артистки з’явилося інтригуюче відео, де 26-річна Гросу позує в декількох весільних сукнях неймовірної краси.

https://www.instagram.com/p/CUz8HdFoGcC/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

” Дорогі мої, Привіт яке з цих суконь вам особливо до душі? 1️⃣2️⃣3️⃣?
Як вам ідея, щоб я відкрила свій власний салон весільних суконь?
А це сукні з салону моєї улюбленої тітки », – підписала ролик співачка.

Після того, як публікація з’явилася в мережі, шанувальники артистки тут же стали їх коментувати:

“Сукня вкрита золотом я думала вже заміж виходиш, я вже зраділа❤️”, “ідея супер!Друге дуже красиве, але взагалі я подумала що наша Алінка до весілля готується », «хороша ідея », “1 «не дуже вразило; 2 – чудове, ви в ньому як лялечка Барбі з дитинства; 3 – в цьому можна сміливо зніматися у фільмі “Чудовий вік”,- писали в фоловери.

А що ти скажеш з цього приводу?

Дивись відео Аліна Гросу:

Нагадаємо, що до своїх 26 років Аліна Гросу вже встигла побувати заміжня. Як відомо, її шлюб з молодим російським бізнесменом Олександром Комковим тривав недовго. Через півроку після розкішного весілля чоловік повідомив, що йде до іншої жінки. Це стало для Гросу справжнім ударом. Тільки через рік вона змогла відверто розповісти про це. А деякий час тому співачка розповіла про роман з відомим російським артистом Романом Полянським.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: