Заробітчани знайшли новий рай в Європі: зарплат та вакансій більше, ніж у Польщі


Кількість українців, бажаючих підкорити нові країни, становить понад 30%

Українські заробітчани більше не задоволені заробітками у Польщі та планують “перекочувати” далі. Сьогодні трдових мігрантів приваблюють такі європейські країни, як Німеччина, Швеція, Голландія чи Норвегія.

Однак є одне “але”. Відзначається, що через мовний бар’єр, а також дуже високих кваліфікаційних вимог до працівників, відтік українців з Польщі не буде значним, – пише “Укрінформ”.

“Варто звернути увагу на зростання зацікавленості серед українців країнами, які традиційно вибирають поляки. Без сумніву, це є результатом отримання ними досвіду під час перебування в Польщі та ознайомлення з міграційними напрямками поляків”, – повідомив директор компанії EastWestLink Анджей Коркус.
За сотанній рік кількість українців, бажаючих підкорити нові країни, зросла на 7% і зараз становить понад 30%. Найбільше заробітчан збираються до Чехії.

Читайте також:  Скандальний Іван Дорн підготував три грандіозних концерти в Україні, фанати шаленіють

75% українців знають про те, що Німеччина з 2020 року відкриває свій ринок праці для іноземців з-за кордону ЄС. Втім, деякі з них володіють інформацією про те, що Берлін ставить високі вимоги до працівників – знання мови, а також наявність відповідної кваліфікації.

Оскільки у Польщі нижчі зарплати, ніж наприклад, у Німечині, тому сусідня з нами держава значно спростила в’їзд на роботу.

Джерело.


Читайте також: