“Загроза для заходу України”: в Білорусі “Іскандери” підвезли до кордону, очікуються ракетні удариРФ і надалі використовує Білорусь, аби завдавати ракетних ударів по Україні. Наразі агресори перемістили ракетні установки “Іскандер” до кордону України, район Лунінець Брестської області, що дозволяє з відстані 50 км від України завдавати ударів по західних областях.

Пише - джерело.

Як інформує “ТСН”, у Генштабі ЗСУ підкреслюють, що переміщення “Іскандерів” може означати збільшення ракетних ударів по заходу України.

Про це у сьогодні (26 травня) повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

“Здійснено переміщення пускових установок оперативно-тактичних крилатих ракет “Ісканде” до району Лунінець Брестської області. Не виключається їхнє залучення до ураження військових об’єктів та інфраструктури в західному регіоні нашої країни”, – повідомив Олексій Громов.

Він також заявив, що від 19 до 26 травня ворог завдав 63 ракетних удари і 41 авіаційний удар по об’єктах в різних містах України.


Залишити коментар:


Останні новини: