За кордон – поїздом: Укрзалізниця запустила онлайн-продаж квитків на два поїзди за кордон


ПАТ “Укрзалізниця” з 5 березня розширила перелік міжнародних поїздів, на які можна придбати квитки в режимі онлайн.

Про це у Facebook повідомив в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов: “Впроваджуємо онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди № 36/35 Одеса – Перемишль та № 753/754 Ковель – Хелм. Опція доступна з 5 березня”.

За даними Кравцова, через інтернет пасажири купують понад 40% квитків. Кравцов повідомив: “На жаль, через технічні та бюрократичні моменти ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але ми маємо чітку мету: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди.

І продовжуємо роботу в цьому напрямку”.

Придбати квитки онлайн пасажири можуть на офіційному сервісі ПАТ “Укрзалізниця”. У прес-службі УЗ нагадали, що придбані квитки через інтернет не потрібно обмінювати в касі, достатньо пред’явити під час посадки на своєму смартфоні або роздрукувавши заздалегідь, одразу йти до поїзда.

Минулого року послугу придбання квитків через інтернет запровадили на міжнародні поїзди № 705/706, 715/716 Київ – Перемишль та 751/752 Здолбунів – Хелм. Як відомо, у січні Укрзалізниця запустила сервіс купівлі квитків з пересадками.

Джерело.


Читайте також: