З українцями працює кожна п’ята фірма Польщі – ЗМІЗараз близько 1,5 млн українців працюють в країні з населенням в 38 млн осіб, пише Bloomberg.
Кожна п’ята компанія в Польщі співпрацює з українцями, пише агентство Bloomberg.

Як наголошується, кількість іноземців, зареєстрованих в Польщі, за останні п’ять років збільшилася більш ніж в п’ять разів. Це зняло напругу з ринку праці, який страждав через рекордний дефіцит робочих рук.

Дві третини з понад 600 тисяч іноземців, які платять внески до Офісу соціального забезпечення, приїхали з України, пише видання.

Ця кількість зростала з кожним роком, незважаючи на занепокоєння, що українці можуть виїхати з Польщі в багатші країни єврозони після того, як ЄС полегшив для них процес перетину кордону.

За методологією ЄС, безробіття в Польщі перебуває на рекордно низькому рівні – 3,8%, а з 2017 року економічне зростання коливається приблизно на позначці в 5%.

Після вступу Польщі в ЄС в 2014 році, з країни за кордон виїхало понад 2 млн осіб, але зараз кожна п’ята польська компанія працює з українцями, повідомили агентству в фірмі, яка займається підбором персоналу.

Зараз близько 1,5 млн українців працюють в країні з населенням в 38 млн осіб, пише Bloomberg.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: