З Угорщини в Україну: на кордоні розумний пес не пропустив машину, набиту набоями


Небезпечний вантаж був захований в спеціальному схроні

На Закарпатті службовий собака допоміг військовослужбовцям Чопського загону виявити набої, які намагалися таємно ввезти на територію нашої держави з Угорщини.

“Сьогодні під час перевірки легкового автомобіля Mitsubishi, яким додому повертався 42-річний громадянин України, спрацювала база даних про можливе переміщення через держкордон забороненого вантажу. При поглибленому огляді транспортного засобу службовий собака знайшов в автомобілі схованку”, – повідомляють у ДПС.

Всього в кишенях автомобільних сидінь знайдено 40 набоїв до мисливської карабіну, і 250 набоїв дванадцятого калібру до гладкоствольної мисливської рушниці, які водій заховав в моторному відсіку під капотом.

У той же час в іншому легковому автомобілі прикордонники цього ж пункту пропуску виявили приховану холодну зброю. Повертаючись на батьківщину з України, угорець прихопив з собою ніж з лезом довжиною 18 см. Холодна зброя була вилучена.

Про небезпечні знахідки прикордонники поінформували представників Наполіціі, які будуть з’ясовувати всі обставини правопорушень.

Джерело.


Читайте також: