З січня 2022 року в Італії робитимуть третє щеплення та почнуть вакцинувати дітейЗаступник міністра охорони здоров’я Італії П’єрпаоло Сілері заявив у вівторок, що з січня населенню Італії загалом буде запропоновано треті дози вакцини проти COVID-19.

- джерело.Нині треті уколи роблять лише літнім, хворим та медичним персоналом.

“Цілком ймовірно, що третя доза буде необхідна кожному”, – сказав Сілері Radio Capital.

До кінця року третя доза залишиться доступною лише для людей похилого віку та медичних працівників. Потім із січня третю вакцинацію буде запропоновано решті населення, з розбивкою за часом отримання першої та другої дози.

Пріоритет віддаватиметься людям, яким було зроблено одноразову вакцину Johnson & Johnson, оскільки їм буде потрібний новий укол раніше, ніж іншим.

Чиновник заявив, що сподівається, що вся Європа погодиться з необхідністю запропонувати треті дози вакцини від COVID з огляду на “бум зараження в деяких європейських країнах” та “підвищений ризик поширення нових варіантів вірусу”.

Силері також сказав, що вакцини COVID-19 будуть доступні в Італії та для дітей віком від 5 до 11 років, як тільки регулюючі органи дадуть зелене світло на таку вакцинацію.

«У мене є дворічний син, і якби для нього була доступна вакцина, я зробив би йому щеплення відразу», – заявив Сілері.

На жаль, поки що такої вакцини немає, – шкодує він.

За останні 24 години в Італії було зареєстровано 4054 нових випадків COVID-19 та ще 48 жертв вірусу, повідомило у вівторок міністерство охорони здоров’я.

Для порівняння, у понеділок було 2535 нових випадків зараження та ще 30 постраждалих. Було встановлено новий рекорд на 639745 тестів порівняно з 222385 у понеділок.

Рівень позитивності знизився з 1,1 до 0,6%.

Число випадків інтенсивної терапії збільшилося на три, а кількість госпіталізацій – на 25.

Нині позитивне значення становить 75046, що у 392 більше, ніж у понеділок.

Одужалі та виписані – 4540823 особи, що на 3613 осіб більше у понеділок.

Число хворих з початку пандемії склало 4747773 особи, а кількість загиблих – 131904 особи.

Читайте також:


Залишити коментар:

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Останні новини: