ЄС має намір відправити військові кораблі до Одеси, щоб захистити судна з зерном, – ЗМІГлобальна продовольча криза через війну Росії проти України стає все більш реальною. Без українського зерна світ не зможе впоратися зі своїми потребами.

Пише - джерело.

Через неможливість України експортувати своє зерно у багатьох країнах можуть виникнути дуже серйозні проблеми з продовольством. Окупантів це не надто хвилює – вони заблокували наші порти у Чорному морі, через які здійснювалися основні постачання для інших країн.

ЄС готовий до захисту суден із зерном
Відомо, що розблоковувати Чорне море російські окупанти не мають жодного наміру. Хоча підходити до берегів України ворог вже боїться: після того, як ЗСУ отримали протикорабельні снаряди, вслід за крейсером “Москва” може піти увесь їх флот.

Утім, відсутність українського зерна на глобальному ринку може спричинити справжню продовольчу катастрофу. Європейський Союз не готовий до такої серйозної кризи, тому хоче будь-що допомогти зерну з України потрапити в інші країни.

В Брюсселі навіть почали розглядати варіант із залученням військових кораблів. Вони мають вирушити до Одеси та забезпечити охорону суднам, які будуть перевозити українське зерно. В ЄС сподіваються, що росіянам вистачить глузду не нападати на їхні військові судна та не оголошувати війну усій Європі.


Залишити коментар:


Останні новини: