Єгорова розпалила дискусію щодо української мови: у мережі виник скандалУкраїнська телеведуча Сніжана Єгорова, яка відома своїми скандальними висловлюваннями на політичну тематику, вирішила обговорити в мережі закон про українську мову, який нещодавно ухвалили в країні.

- джерело.

Так, вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook відповідний жарт і поцікавилася у шанувальників, що вони думають щодо цього. Знаменитість засипали коментарями.

Так, Єгорова поділилася картинкою, на якій написано: “Мамо, а навіщо мені вчити українську мову?”, “Тому що без неї, синку, ти не зможеш працювати офіціантом”.

Після цього телеведуча запитала у підписників: “А що ви думаєте щодо цього? Збіг?”.

Анекдот про українську мову

У коментарях під постом розгорілася справжня дискусія. Багато користувачів висловили своє невдоволення щодо мовного закону і підтримали Єгорову.

“Я за англійську, якщо не російська, значить англійська! До цього свавілля нічого не мала проти українського. Вірші Шевченка на пам’ять знаю ще зі школи. А ось тепер принципіально – бойкот!”, “Яка різниця, якою мовою просити милостиню? Або українцю більше подадуть?”.

Багато користувачів висловили своє невдоволення

Багато хто підтримав Єгорову

Але знайшлися і ті, хто вважає, що так уряд закриває очі на більш важливі проблеми в країні.

“Такими законами вони нас відволікають від нагальних проблем. Ми йдемо туди, не знаю куди. І це гордо називаємо реформами. Ми з урядом живемо в різних вимірах. Ми в Україні, а вони на Марсі. У них все добре”, – пишуть люди в коментарях.

Деякі вважають, що уряд закриває очі на більш важливі проблеми

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: