Якщо не зареєструвались, то платіть! За що українцям прийдеться заплатити 100 неоподатковуваних мінімумівВчора, 27 лютого, українські парламентарії збільшили суму штрафу за адміністративні порушення на державному кордоні, передає Корупція.Інфо

- джерело.

Відповідні зміни були внесені до Кодексу адміністративних правопорушень. За введення відповідальності за непокору вимозі прикордонників проголосував 251 народний депутат.

Так, штраф за адміністративне порушення становитиме від 50 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що постійно проживають в країні, зобов’язані реєструвати місце проживання протягом 30 днів.

Відповідальність за проживання без реєстрації місця проживання передбачена в статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо ці правопорушення скоєні повторно протягом року, то це тягне за собою штраф у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, одному з харківських водіїв виписали штраф у розмірі 300% від митної вартості транспортного засобу за керування автомобілем на литовських номерах. Сума штрафу склала 639 тис. грн.

Популярне:Чому яйця в США, дешевші ніж в Україні: Скандал між відомим блогером та Адміністрацією Порошенка

Politeka повідомляла, що за порушення правил зимової риболовлі на таких ямах, рибалкам загрожує як адміністративний штраф, так і кримінальна відповідальність. За незначне порушення правил передбачено попередження або накладення штрафу в розмірі від 34 до 170 грн.

За грубе порушення правил зимової риболовлі передбачений штраф 340-680 гривень з конфіскацією небезпечних знарядь (вогнепальної зброї, шокера, отрути).

Читайте також:Останні новини: