Як швидко можуть з’явитися симптоми “Омікрону” після зараження: відповідь ВООЗНовий штам “Омікрон” у 4,2 рази швидше поширюється ніж його попередники. Окрім цього, вчені побоюються того, що він може блокувати дію від вакцин або попередньої інфекції. Проте симптоми у “Омікрона” легші. Саме тому відчувши перші симптоми, необхідно одразу звернутись до лікаря.

- джерело.Як швидко можуть з’явитися симптоми “Омікрону” після того, як ви були заражені вірусом, розповідає The Mirror.
За даними ВООЗ, симптоми “Омікрону” можуть проявитися від 3 до 14 днів. В середньому це займає п’ять-шість днів.
Окрім того люди можуть хворіти цим штамом безсимптомно, але вони можуть заразити інших приблизно за два дні до появи симптомів і протягом 10 днів після цього. Саме тому людей просять ізолюватися, якщо у них позитивний тест, навіть якщо у них немає симптомів.

Попередні дані показують, що симптоми “Омікрону” відрізняються від інших штамів і деякі характерні лише для нової мутації. За даними NHS, традиційними симптомами COVID є висока температура, постійний кашель і втрата/зміна нюху чи смаку.
Однак, існує п’ять симптомів, які були ідентифіковані як ознаки “Омікрону”. Це: свербіння в горлі, сухий кашель, постійна втома, м’язові болі, а іноді навіть нічна пітливість.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: