Як продовжити дію закордонного паспорта в умовах війни: детальне поясненняЯк продовжити дію закордонного паспорта в умовах війни: детальне пояснення

Пише - джерело.

Через війну в Україні Кабміном було прийнято рішення з 1 березня 2022 року подовжити строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон на 5 років.

Про те, який порядок продовження строку дії закордонного паспорту розповідає LigaZakon.

Зазначається, що постанова діятиме протягом одного року з дня припинення або скасування воєнного стану.

Інформація про продовження строку дії закордонного паспорту вноситься на підставі заяви особи або її законного представника, а також наявного закордонного паспорту.

Документи подаються до територіального підрозділу Державної міграційної служби, а також посольства та консульської установи України незалежно від місця реєстрації, тобто – за місцем звернення. Інформація вноситься в закордонний паспорт в день звернення, безоплатно.

Необхідні документи:
паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
заява про продовження строку дії закордонного паспорта.
Варто зазначити, що звертатися можна у будь-який територіальний орган або територіальний підрозділ Державної міграційної служби. А у разі перебування за кордоном – до посольства або консульської установи України.

Окрім цього, відновили також роботу телефонів “гарячої лінії” апарату Державної міграційної служби:

– з питань надання адміністративних послуг звертайтесь за номерами:

+38-050-138-29-11 (Vodafon) – тільки голосові дзвінки;
+38-096-915-00-28 (Київстар) – голосові дзвінки; за цим номером також є можливість спілкуватися з оператором в месенджері Whatsapp за допомогою текстових повідомлень (без голосових дзвінків).
– з питань перевірки стану оформлення документів:

+38-096-033-24-42 (Київстар) – голосові дзвінки; за цим номером також є можливість спілкуватися з оператором в месенджері Whatsapp за допомогою текстових повідомлень (без голосових дзвінків).
Час роботи “гарячої лінії”: з 9.00 до 18.00 години.

Документи для внесення до паспорта для виїзду за кордон законного представника інформації про дитину подаються ним до територіального органу/територіального підрозділу ДМС за місцем звернення. У разі постійного проживання або тимчасового перебування особи за кордоном документи подаються до посольства або консульської установи України.

До паспорта для виїзду за кордон законного представника вноситься така інформація про дитину:
прізвище та ім’я;
фотокартка дитини;
дата народження;
унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
дата внесення інформації про дитину;
дані територіального органу/територіального підрозділу ДМС, посольства або консульської установи України, які внесли інформацію (код);
найменування посади, підпис, прізвище та ініціали особи, яка здійснила внесення інформації.
Зазначається, що продовження паспорта може бути оформлено не раніше, ніж за три місяця до закінчення терміну дії.


Залишити коментар:


Останні новини: