Як працюватимуть школи, ринки та маршрутки у “червоному” ФранківськуЯк інформувала “Галка”, з 30 жовтня Івано-Франківська область перейде у червону зону епіднебезпеки. Як житиме обласний центр – роз’яснив міський голова.

- джерело.Школи

За словами Руслана Марцінківа, учні 1-4 класів вчитимуться у звичному режимі, оскільки в усіх школах громади 80% працівників є вакцинованими.

5-11 класи вчитимуться дистанційно, адже для очного навчання має бути провакциновано 100% працівників. Таких шкіл у Франківську є лише дві.

Бізнес

За постановою Кабміну, усі працівники мають бути двічі вакциновані або мати ПЛР-тест, який дійсний 72 години.

“Ринок зможе працювати, але в постанові чітко пише, що людина, яка торгує, має пройти повну вакцинацію або мати ПЛР-тест. Те саме стосується й відвідувачів. Це стосується всіх закладів”, – каже Марцінків.

Маршрутки

У “червоній зоні” в комунальному і приватному громадському транспорті зменшиться кількість стоячих місць. За цим пильному стежитимуть правоохоронці.

“Додаткових рішень місто не буде приймати. Ситуація не є такою критичною, як у березні-квітні поточного року, але хворих стає більше й тому поставтеся до цього з розумінням”, – каже Марцінків.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: